O mnie

Kilka informacji o mnie

Od wielu lat pracuję w bankowości. Nie powiem jednak od ilu, bo wiek dla kobiety to temat delikatny ☺ Zaliczyłam po drodze kilka różnych stanowisk, zawsze jednak związane one były z kontaktem z ludźmi, ze sprzedażą.
Codzienny kontakt z Klientami uświadomił mi, że jak ważne jest dzielenie się wiedzą z zakresu finansów i że moją misją jest wyjaśnianie i tłumaczenie na zrozumiały język pojęć i definicji bankowych. W taki sposób, by Klienci świadomie podejmowali decyzje kredytowe, decyzje dotyczące swoich budżetów domowych.

Zawodowo jestem ekspertem kredytowym. Często słyszę, że nietypowym – bo zdarza się, że odradzam wzięcie kredytu, kiedy czuję, że jest to dla mojego Klienta zbędne czy może prowadzić do zbytniego zadłużenia. Tylko takie podejście pozwala mi spokojnie zasypiać. Jeśli więc nie przemyślałaś wzięcia kredytu albo chcesz przeznaczyć go na zbytki – przygotuj się, że na spotkaniu ze mną padnie mnóstwo pytań i łatwo nie będzie 😉

Cechuje mnie zdroworozsądkowe podejście do finansów osobistych. Dlatego poza pomocą w doborze kredytu spełniam się jako trener finansowy – uczę planowania budżetu domowego, pomagam układać indywidualne plany wyjścia z zadłużeń, wspieram w procesie zmiany podejścia do funkcji pieniądza, a przede wszystkim pomagam stanąć finansowo na nogi!

Monika Myrcha


Zawsze mi będzie miło, jeśli tutaj wrócisz i zawsze jesteś mile widziana. Mam nadzieję, że moje wpisy dadzą Ci prawdziwą wartość. Jeśli znasz osobę, której Twoim zdaniem moje treści mogłyby pomóc, proszę powiedz jej, że istnieję i zaproś do obserwowania mojej strony. Pozwoli mi to dotrzeć do większego grona osób, które być może potrzebują mojego wsparcia.
Pamiętaj, że Dobro wraca!

Głęboko wierzę, że moje porady finansowe zmienią Twoje życie na lepsze, łatwiejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze.

Klauzula informacyjna

Treści, które tutaj publikuję: pisane, audio czy video oraz wszystkie porady zawarte na mojej stronie, na której właśnie jesteś, mają charakter wyłącznie informacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów i niezależnych opinii. Nie stanowią więc ani w całości, ani w części „rekomendacji” w rozumieniu obowiązujących przepisów. Pamiętaj, że wszystkie decyzje dotyczące kredytów, inwestycji, papierów wartościowych i innych instrumentów finansowych, jak również decyzje dotycząca zawarcia transakcji, są Twoimi samodzielnymi, autonomicznymi decyzjami. Ostateczną decyzję podejmujesz więc Ty na własną odpowiedzialność. Oczywiście ja dokładam wszelkich starań, by treści, które tu publikuję, były rzetelne i aktualne. Jestem jednak tylko człowiekiem, może zdarzyć się, że popełnię błąd. Dlatego moje treści nie zastąpią Ci porad wymaganych przed dokonaniem transakcji i nie gwarantują wyczerpania tematu i przedstawienia w pełni stanu faktycznego.

Firma Pink Va Banque wpisana jest do Rejestru Pośredników Kredytowych pod numerem RPK031608.

Interesują Cię tematy finansowe?

Zapoznaj się z moją ofertą.

Doradztwo kredytowe

Planujesz wziąć kredyt na budowę domu albo chcesz kupić wymarzone mieszkanie na kredyt? Może nie masz ochoty ani czasu biegać po bankach i porównywać ofert. Zastanawiasz się, czy nie popełnisz jakiegoś błędu, czy na wszystko zwrócisz uwagę. Oddaj się w ręce specjalisty, czyli moje 🙂 Wyszukam dla Ciebie najlepszą ofertę, wskażę co jest ważne i na co musisz uważać. Pomogę skompletować dokumenty i wesprę Cię do momentu finalizacji – podpisania umowy. Usługa dla Ciebie bezpłatna.

Konsultacje indywidualne

W dzisiejszych czasach niezbędna jest ciągła edukacja. Obszar finansów dotyka każdego z nas, wszyscy musimy więc posiadać niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą nam na podejmowanie właściwych decyzji. Jeśli uważasz, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia i porady z zakresu finansów osobistych, budżetu domowego, długów czy oszczędzania – zapraszam na konsultacje indywidualne. Oferuję możliwość przeprowadzenia konsultacji online.

Prowadzenie szkoleń

Oferta skierowana głównie do instytucji i firm. W sposób ciekawy i angażujący grupę:

pokazuję, jak zmienić swoje nastawienie do pieniądza,
tłumaczę, jak wypracować pozytywne nawyki finansowe,
wyjaśniam, jak układać budżet domowy,
ostrzegam, jak uniknąć zadłużeń kredytowych,
objaśniam, jak oszczędzać.

Jeśli jesteś osobą decyzyjną i Twojej załodze potrzebne jest szkolenie, skontaktuj się ze mną. Dopasujemy zakres materiału do potrzeb Twoich i Twoich ludzi. Szkolenia przeznaczone dla grup do 15 osób. Oferuję możliwość przeprowadzenia szkolenia online i offline.

Pomoc w porządkach kredytowych

Czasami zdarzają się nam sytuacje, że weźmiemy na siebie za dużo, popełnimy kilka błędów, podejmiemy złą decyzję. Zdarza się to również w finansach. Bardzo często dzieje się tak przy korzystaniu z kredytów. Często dochodzi do spirali zadłużeń, w której bardzo łatwo się zagubić, a wyjść samemu bardzo ciężko. Złe decyzje rzucają cień na naszą historię kredytową i kręcimy się w koło. Pozwól sobie pomóc i pozbądź się długów! Razem ułożymy plan naprawczy. Popracujemy nad historią kredytową, ułożymy kolejność podejmowanych kroków. Czas zacząć działać!

Ubezpieczenia

Pomogę ochronić Twój majątek od przykrych zdarzeń losowych. Masz dom, mieszkanie, budynki wchodzące w skład gospodarstw rolnych, samochód. Ubezpieczenie majątkowe chroni Ciebie i Twój majątek przed skutkami i konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń.